• Profesionálny autoservis
  s nadštandardnými službami
  Diagnostika riadiacich jednotiek
  Servisné prehliadky
  Klampiarske a lakovacie práce
  Výmeny autoskiel
  Pneuservis
  Nezáväzná objednávka
 • Opravy elektroinštalácie
  i riadiacich jednotiek
  Alternátory a štartéry
  Kúrenia a autoklimatizácie
  Prístrojové panely
  Riadiace jednotky
  Autorádiá a zosilňovače
  Zistiť viac
 • Predaj a montáž
  autodoplnkov
  Autorádiá
  Aktualizácie máp
  Xenónové reflektory
  Denné svietenie
  Bluetooth sady
  Kompletná ponuka

Kvalita

Autotop s.r.o. je kvalitný autoservis, pneuservis a elektroservis, kde hlavnými prioritami sú kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákazníka

Profesionalita

Disponujeme profesionálnym a zaškoleným personálom, špičkovými diagnostickými zariadeniami a originálnou servisnou dokumentáciou.

Prax

Autoservis so 16-ročnou praxou a bohatými skúsenosťami v oblasti zabezpečenia vozidiel, autoelektro servisu a montáže autodoplnkov.

Autoservis AutoTop Bratislava

Predstavenie firmy AutoTop service

Dovoľte, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili, myšlienka založiť autoservis vznikla v roku 1996, keď som sa rozhodol toho času ako živnostník poskytovať služby v oblasti zabezpečenia vozidiel, autoelektro servisu a montáže autodoplnkov. Po úspešných piatich rokoch vykonávania služieb sme založili v roku 2001 spoločnosť Elektrocar s.r.o, ktorá pokračovala v predchádzajúcich činnostiach. Naši spokojní zákazníci začali neskôr požadovať komplexnejšie služby, preto sme rozšírili portfólio našich služieb so zameraním aj na mechanickú časť a opravy havarovaných automobilov. V roku 2005 sme sa presťahovali do nových vlastných priestorov na Kopčianskej ulici, kde sme na zelenej lúke postavili moderný autoservis a autoelektroservis, ktorý nesie meno AutoTop service s.r.o.

AutoTop service, s.r.o.

Faktom je, že naša spoločnosť disponuje kvalitnou servisnou technikou, zaškoleným personálom s mnohoročnou praxou, špičkovými diagnostickými zariadeniami a originálnou servisnou dokumentáciou. Toto umožňuje dosiahnuť profesionálnu kvalitu servisu Vášho automobilu za prijateľnú cenu voči autorizovanému servisu. Individuálny prístup oceňujú hlavne naši stáli zákazníci, mnohí ešte dodnes z deväťdesatich rokov, čo je veľmi príjemný pocit.